finanční a
ekonomické
poradenství

O nás

Společnost SYNCOS LAB, a.s. se specializuje zejména na finanční a ekonomické poradenství, které je zaměřeno na řešení problémů jak pro občany, tak i pro podnikatele (fyzické i právnické osoby).

Zaměřujeme se především na získávání hypoték, pojištění, stavebních spoření, půjček a úvěrů z bankovních i nebankovních zdrojů.

Spolupracujeme a máme smlouvy s předními finančními ústavy na českém trhu a díky tomu máme o jejich produktech přímé, a vždy ty nejčerstvější, informace. Proto pro naše klienty dokážeme vybrat banku s tím nejvhodnějším produktem, který pro ně trh v současné době nabízí. Kromě široké nabídky finančních služeb vám dokážeme poskytnout profesionální, efektivní a komplexní servis – pomůžeme vám shromáždit veškeré potřebné doklady pro získání hypotéčních i jiných úvěrů, budeme za vás jednat s bankou a dovedeme vás až ke konečnému podpisu smlouvy a to vše zcela zdarma.

Společnost SYNCOS LAB, a.s rovněž nabízí pomoc klientům při přeúvěrování drahých a nevýhodných úvěrů do jednoho úvěru a také klientům, kteří se z různých důvodů dostali do nepříznivé finanční situace a nezvládají splácet stávající závazky.

Společnost SYNCOS LAB, a.s. je také specialista na řešení složitých případů jako jsou klienti se zápisem v registrech dlužníků nebo klienti, kteří nemají dostatečné příjmy. Dokonce máme i návrhy řešení pro klienty, kteří potřebují pomoc s oddlužením nemovitostí zatížených zástavními právy, exekucemi a záchranu před hrozícími dražbami.Návrhy řešení Vašich problémů jsou zcela zdarma – pokud nedojde ke spolupráci, nic nebudete platit.

Mezi naše hlavní zásady patří profesionalita, rychlost a diskrétnost. Naším cílem je najít pro vaše potřeby to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

SYNCOSLAB.CZ | O NÁS | SLUŽBY | KARIÉRA | KONTAKT cretaed by: RAVE MEDIA Group s.r.o.